Lifestyle Medicine - its my hobby and my job - I am fascinated by the influence of our lifestyle on our health, condition and good mood. If you would like to change your focus and the quality of life, please contact me by e-mail: agapp@vp.pl or by phone: (+48) 662003983 - Agnieszka Pluto-Pradzynska your Lifestyle Medicine Coach
Medycyna Stylu Życia opiera się na 6 filarach pokazanych na ilustracji – zachowanie równowagi w każdym z wymienionych obszarów życia, jak też zdrowych proporcji pomiędzy ruchem – dietą – snem – czasem na relaks – czasem dla bliskich i pracy oraz umiejętne zarządzanie stresem i używkami – to gwarancja długiego życia w zdrowiu i z zachowaniem młodego wyglądu. Zapraszam na konsultacje – tel. (+48) 662-003-983.

Osiągnięcie tytułu Lifestyle Medicine Coach (Trenerka Medycyny Stylu Życia) to dla mnie duży sukces i uwieńczenie wielu lat nauki akademickiej i szkoleń, doświadczeń i codziennej praktyki (joga, gimnastyka słowiańska dla kobiet, pływanie, jazda rowerem, morsowanie, spacer, ogrodnictwo). Duży udział w mojej ścieżce miały podróże na własną rękę i praca w Zakładzie Immunologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Cieszę się, że mogę tam poszerzać moją wiedzę i przekazywać ją studentom.